דלג על דבר המנהלת

דבר המנהלת

בית ספר ``דעת מבינים`` המונה כיום כ-500 תלמידים ב- 19 כתות א`-ו`,נוסד בשנת תשנ``ח כבית ספר ייחודי בתחום התורני, הערכי והמדעי ובשילוב שביניהם. בית הספר מורכב מכיתות קטנות, מצטיין ביחסו האישי לתלמידים ומאפשר לכל אחד מהם למצות את הפוטנציאל האינדבידואלי שלו ולהביא לידי ביטוי את כישוריו וכישרונותיו הייחודיים, מתוך אטמוספירה נעימה ותומכת, המייצרת מוטיבציה לימודית עצמאית.
בית הספר מחנך את תלמידיו למצויינות ויצירתיות בכל תחומי הלמידה אך לא פחות מכך לערכי אהבת הבריות, קבלת השונה ותרומה לקהילה. ובמסגרת זו מקיים בית הספר פעילות משותפת קבועה עם הקשישים מבית האבות גבעת השלושה הסמוך לבית הספר וכמו כן עוד פעילויות התנדבותיות מגוונות במסגרות שונות כגון: הכוח לתת, מאיר פנים וכו`.
``דעת מבינים`` ידוע כבית ספר חדשני ודינאמי בתחום תוכניות הלימודים וההוראה וכן בהעשרת ובפיתוח מתמיד של הצוות החינוכי. בית הספר מקיים באופן קבוע פרוייקטים ייחודיים בתחום הלימודי והחינוכי.
סוד הצלחתו של ``דעת מבינים`` הוא במסירות הרבה של כל הגורמים השותפים לעשייה ובקשר המיוחד הקיים ביניהם: ההורים, ההנהלה והצוות החינוכי שחברו יחדיו להקמתו וביסוסו של המפעל החינוכי הייחודי הזה על מנת להעניק לילדים את החינוך הטוב ביותר.

ישראלה וקסלר,
מנהלת ביה``ס

דלג על משתמשים מחוברים

משתמשים מחוברים

(5 דקות אחרונות)
אין
דלג על לוח שנה

לוח שנה

כ"ח ניסן ה' אלפים תשע"ז
א ב ג ד ה ו ש
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
היום 23/04/2017 23 24 25 26 27 28 29
30       
דלג על ארועים קרבים

ארועים קרבים

אין ארועים קרבים

דעת מבינים

סביבות עפ"י תחומי דעת .

מדעים מתמטיקה תנך
גיאוגרפיה אנגלית1.jpg מולדת_חברה_1ואזרחות.jpg

ירושלים שלי

סביבות עפ"י שכבות.

שכבת_א.jpg שכבת_ב.jpg שכבת_ג.jpg
שכבת_ד.jpg שכבת_ה.jpg שכבת_ו.jpg

תת־סיווגים

מרחב לימוד זה מנוהל על ידי נדב קבלרציק (nadavkav@gmail.com) ולכן כפוף ל CC זכויות יוצרים