קהילת תקשוב חינוכית: מערכות ניהול תוכן + הוראה-למידה

דלג על ניהולדלג על לוח שנה

לוח שנה

ד' כסלו ה' אלפים תשע"ח
א ב ג ד ה ו ש
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 היום 22/11/2017 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
דלג על משתמשים מחוברים

משתמשים מחוברים

(5 דקות אחרונות)
  • משתמש אורח
דלג על תפריט בלוג מערכתי

תפריט בלוג מערכתי

  • גומלה היא מערכת ניהול תוכן הפועלת כאתר אינטרנט גמיש לדרישות היוצר וקהילת המשתמשים. גומלה היא תשתית פתוחה, ידידותית לגולש ולמנועי החיפוש, מאובטחת, מודולרית - לפיתוח יישומי אינטרנט, קהילות WEB 2, ניהול תוכן, בלוגים אישיים, ויקי, פורום שאלות ותשובות, גלריית תמונות ויישומים אחרים בחזית הטכנולוגיה.
  • דרופאל היא מערכת ניהול תוכן הפועלת כאתר אינטרנט גמיש לדרישות היוצר וקהילת המשתמשים. גומלה היא תשתית פתוחה, ידידותית לגולש ולמנועי החיפוש, מאובטחת, מודולרית - לפיתוח יישומי אינטרנט, קהילות WEB 2, ניהול תוכן, בלוגים אישיים, ויקי, פורום שאלות ותשובות, גלריית תמונות ויישומים אחרים בחזית הטכנולוגיה.
  • וורדפרס בעברית היא מערכת נוחה, יעילה, נפוצה, תקנית, ובעיקר - פתוחה, לניהול של בלוגים ואתרי תוכן אחרים, שתורגמה לעברית מ-WordPress, תוכנת הבלוגים הפתוחה הפופולארית ביותר. הממשק כולו מתורגם לעברית - גם חלקו החיצוני, שרואים הגולשים באתר, וגם חלקו הפנימי - שרואים הכותבים. ההתקנה של וורדפרס אוטומטית מתחילתה ועד סופה (כלומר, רק אם לא מחשיבים כמה חלקים ידניים בהתחלה), ומלווה גם היא בהוראות מפורטות וידידודיות בעברית.
  • קורס הסבר - כיצד משתמשים בשרות ווב 2 WEB של אתר דלישס לשיתוף קישורים לאתרי תוכן (בתחום החינוך) בין מורים ותלמידים.
  • מודל / MOODLE מערכת לניהול למידה המאגדת רכיבי ההוראה שונים: כלים לבניית מערכי שיעור ותכני שיעור, פורומי דיונים, דואר אלקטרוני, בחינות ובדיקתם, מטלות עבודה וקליטת התשובות, מערכות ציונים, צ'אט, שאלונים, סקרים, ויקי, בלוג, קבצי מולטימדיה ומסמכים ועוד.המטרה של מערכות אלו היא להקל על יוצרי החומרים ועל המורים לבנות שיעורים מקוונים על ידי מערכות ידידויות שאינן דורשות ידע ברזיו של עולם המחשוב.
אתם לא מחוברים. (התחברו)